Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Płatności online
  O firmie

  Firma AVIS Szymon Szpitalny powstała w 2009 r. w mieście Rybnik.  Jesteśmy pionierem  na rynku polskim w zakresie  innowacyjnych systemów balustrad ze stali nierdzewnej. Nasza firma znana jest jako producent i bezpośredni importer elementów balustrad, które dystrybuujemy na rynku polskim i ogólnoeuropejskim.   Dzięki partnerstwu ze światowym liderem balustrad firmą Q-railing jesteśmy w stanie zaproponować balustrady nierdzewne najwyższej jakości spełniające najbardziej restrykcyjne normy budowlane ETB, AbZ. Jesteśmy nastawieni na kompleksową obsługę naszego klienta, poza balustradami systemowymi oferujemy wszytko to co wiąże się z montażem, obróbką  i konserwacją produktów ze stali nierdzewnej. Siedziba naszej firmy mieści się w Rybniku, jesteśmy właścicielem obiektu hadlowo-produkcyjnego o powierzchni 1000 m2, gdzie mieści się nasz magazyn centralny oraz warsztat ślusarski w którym powstają elementy balustrad. Posiadamy również obiekt handlowy w Gorlitz w Niemczech. W naszym asortymencie znajduje się około 9000 różnorodnych produktów, które tworzą ofertę AVIS jako jedną z najatrakcyjniejszych w Polsce.


  Jesteśmy dostawcą materiałów do takich obiektów jak: Hotel Bałtyk w Kołobrzegu, Lotnisko Okęcie, Stadion ERGO ARENA w Gdańsku, Stadion Wrocław.

  balustrady systemowe  AVIS na Świecie

  Dział handlowy: to najbardziej doświadczeni w Polsce specjaliści w zakresie doradztwa technicznego.

  Pomożemy skonstruować oraz dobrać materiały od typowych balustrad nierdzewnych po najbardziej zaawansowane technicznie.

  W ciagu całej naszej działalności do 2016r. powstało dzięki naszym produktom około 1 000 000 metrów bierzących balustrad nierdzewnych!

  Balustrady wykonane z elementów AVIS można spotkać w: Norwegii, Szwecji, Niemczech, w Czechach,  Słowacji, Francji, Austrii, Szwajcari, Łotwie, Litwie, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Serbii, Izraelu a nawet w Australii.
  Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji!

  Dział produkcji: doświadczeni spawacze TIG oraz  ekipa produkcyjna w połączeniu z nowocześnie wyposażonym  warsztatem jest gotowa wykonać każdą zleconą balustradę.

  Nasi spawacze posiadają certyfikaty to prac spawalniczych metodą TIG zgodnie z normą PN-EN 287-1:2001.

  Zajmujemy się produkcją rozet maskujących, montażem słupków oraz poręczy ściennych według konfiguracji klienta.

  Dział montaży: to pracownicy, których zadaniem jest wykonanie pomiaru pod wskazanym adresem, przygotowanie oferty oraz wykonanie balustrady. W chwili obecnej dysponujemy czterema doświadczonymi załogami wykonującymi montaże na terenie Śląska oraz Małopolski. Obsługujemy klienta indywidualnego, zlecenia deweloperskie i montaże na obiektach użyteczności publicznej. Nszą firmę cechuje solidność wykonanych prac, krótkie terminy realizacji. Do naszych ciekawszych montaży można zaliczyć Szpital Wojewódzki w Jastrzębiu-Zdrój, Dom Kultury w Zabrzu oraz balustradę na Ołtarzu Papieskim na Krakowskich Błoniach w 2016r.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.