Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Płatności online

  Elementy słupka drewnianego

  Znajdą tutaj Państwo nasze elementy balustrad, niezbędne przy konstruowaniu balustrad systemowych. Przedstawiamy doskonałe połączenia elementów drewnianych ze stalą nierdzewną. Uzyskany w ten sposób efekt pozwala idealnie łączyć tradycję z nowoczesnością. Rozwiązania tego typu, a mianowicie połączenie balustrad systemowych z elementami drewnianymi, oparte są na zastosowaniu drewna przy pochwytach oraz w słupkach. Efekt uzupełniają elementy ze stali nierdzewnej, składające się na kolanka, łączniki pochwytów, zaślepki i zakończenia pochwytów.

  Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

  Prawie wszystkie akcesoria ze stali nierdzewnej znajdują się na naszym magazynie, dzięki czemu możemy zrealizować wysyłkę z dostawą już na następny dzień roboczy.

  Balustrady systemowe z elementami drewnianymi nadają się do zastosowania wewnątrz budynków, jako balustrady na antresoli lub balustrady i poręcze na klatkach schodowych.
  Elementy słupka drewnianego
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.