• Przechowalnia 0
 • Płatności online

  Narzędzia

  W naszym sklepie internetowym można dostać także niezbędne narzędzia do wykonania balustrady nierdzewnej. Jakość proponowanych tutaj produktów doceniło już wielu profesjonalistów.

  Nasz asortyment składa się z: tarczy do cięcia stali nierdzewnej, wierteł diamentowe do glazury, wierteł kobaltowe do stali nierdzewnej, wierteł udarowe do betonu, gwintowników do stali nierdzewnej, gratowników rems, podpory montażowa do szkła z podziałką wysokości, nakładki centrujące do montażu adaptera do drewna, poziomicy do słupków okrągłych i kwadratowych, kluczy hakowy dla uchwytów punktowych do szkła.

  Zakupy w naszym sklepie wysyłkowym usprawniają całą procedurę związaną ze złożeniem zamówienia oraz dokonania płatności. Z naszej strony gwarantujemy, że dokonamy wszelkich starań, aby te zamówienie trafiło już od jutra w Państwa ręce.

  Balustrady systemowe i balustrady ze stali nierdzewnej wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem, gdyż to głównie nasza pasja. Zapraszamy do współpracy.
  Narzędzia
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.