• Przechowalnia 0
 • Płatności online

  Systemy oświetlenia LED

  Światło to jeden najlepszych sposobów, aby poruszyć ludzkie emocje. MOże ono całkowice zmienić postrzeganie danego miejsca. Asortyment Q-lights zawiera dwie wyjątkowe linie produktów, które oferują atrakcyjną paletę efektów świetlnych.

  Nasz produkt o nazwie Spotligts to oświetlenie punktowe do montażu w okrągłych poręczach ze stali nierdzewnej. Natomiast Linear Light to ciągły, intensywny strumień światła do montażu w pochwytach, poreczach i okładzinach profili bazowych Easy Glass.

  Obie linie są łatwe w montażu - wystarczy je wcisnąć w odpowiednie miejsce. Są one w pełni kompatybilne z innymi produktami Q-railing i stanowią doskonały dodatek do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
  Widząc możliwe efekty i ceniąc bezpieczeństwo, zapewne chętnie zastosują Państwo Spotlights lub Linear Ligts w kolejnych Państwa projektach.
  Systemy oświetlenia LED
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.